4 Март, 2026

​Бареков ще раздава брашно и ориз, ако гласуваш задължително

​Бареков ще раздава брашно и ориз, ако гласуваш задължително

Гражданите, които са гласували задължително могат да получат като бонус брашно и ориз. Тази нестандартна идея предложи новият политик Николай Бареков по БНТ. Той е категоричен, че трябва да има задължителен вот, за да се пресече купеният, а промените могат да бъдат направени в избирателния кодекс още от този парламент.

Бареков се зарече когато има мнозинство в парламента да махне партийните субсидии, да разреши на бизнеса да прави дарения за партии, а броят на депутатите да бъде намален на 120 души.

Сега аз съм най-големият дарител в моята партия, а бизнесът дава принудително куфари с пари на партии в Банкя и на „Позитано”, които имат власт, посочи Бареков. Той призова Росен Плевнелиев по най-бързия начин да събере политическия елит в държавата и да престане тайно да говори с Местан и Борисов.

Да седнем и да се разберем за предстоящите избори, кога и как ще се проведат. Да изберем и профила на бъдещия еврокомисар. Нито съм балансьор и не се виждам между ГЕРБ и БСП. БСП ще ги бием на тези избори това е сигурно. Ние имаме идея за България без ДПС и тя ще бъде подкрепена от много партии. Тази седмица ни предстои да бъдем приети в орбитата на европейските консерватори, разкри още новият политик. Той се зарече цялата си заплата като евро депутат, която е в размер на 50 хил. евро да я дарява на деца в нужда в България. 

Сподели:

Коментари (0)

Борисов: Ядрената енергетика остава ключов фактор за стабилност у нас и в Европа

Борисов: Ядрената енергетика остава ключов фактор за стабилност у нас и в Европа

Той се срещна с френската посланичка Мари Дюмулен и с Бернард Фонтана - председател на Électricité de France, държавната енергийна компания на Франция

Георги Георгиев: България ще изгуби 440 млн. евро по ПВУ заради саботаж от ПП-ДБ

Георги Георгиев: България ще изгуби 440 млн. евро по ПВУ заради саботаж от ПП-ДБ

В началото на месец април, 2026 г. България трябва да отчете изпълнени реформи по Четвъртото плащане - сред тях е приемането на Закон за лобизма

Иранец, избягал в България: Режимът на аятоласите агонизира! Хората в Иран се радват на ударите

Иранец, избягал в България: Режимът на аятоласите агонизира! Хората в Иран се радват на ударите

Според него около 40 000 души са убити при протестите от края на декември 2025 година, продължили и през януари 2026-а, преди те да бъдат брутално потушени.