15 Януари, 2026

​БДЦ: Със служебния кабинет президентът Радев показа прагматизъм

​БДЦ: Със служебния кабинет президентът Радев показа прагматизъм

Прагматизъм без политическа окраска , това показа президента Радев със състава на служебното правителството. Това заяви съпредседателят на Български демократичен център д-р Красимира Ковачка. 

Безспорно гарант за това ще е служебният премиер г-н Герджиков. Човек с доказан авторитет, с центристко мислене, който познава добре механизмите, по които държавата работи, което ще доведе до ефективност на кабинета, коментира още Ковачка. 

По голямата част от назначенията показват, че опасенията, които имаше към Радев по отношение на ориентацията на страната и неговата независимост, на този етап не са основателни, поясни тя и добави, че експертизата на хората от кабинета ни дават надежда, че той ще успее да запази стабилността в страната и ще направи плавен преход между предишното и следващото правителство, подчерта още д-р Ковачка.

Сподели:

Коментари (0)

Радев поиска машинно гласуване с електронно отчитане на резултатите и ръчно броене на разписките

Радев поиска машинно гласуване с електронно отчитане на резултатите и ръчно броене на разписките

"В обществото ни има антимафиотски консенсус и първата крачка за неговото материализиране това са честните избори."

Протестът: Мафията не обича машините

Протестът: Мафията не обича машините

Движението в района на Ларгото и булевардите „Цар Освободител“ и „Княз Александър Дондуков“ е ограничено

СОС ще изслуша в четвъртък Васил Терзиев за боклука

СОС ще изслуша в четвъртък Васил Терзиев за боклука

До 15 януари се очаква и техниката, която беше закупена по извозване и сметосъбиране да пристигне.