10 Юли, 2026

​Гамизов: Гласувайки за БСП българите подкрепят организираната престъпност

​Гамизов: Гласувайки за БСП българите подкрепят организираната престъпност

Въздухът е изпълнен с напрежение и много от нас очакват, какво са измислили руснаците и слугите им в България за да предотвратят създаването на стабилно българско правителство. Този тревожен въпрос задава анализаторът и лидер на Гражданска лига на България Стефан Гамизов.

Ще има ли Костинброд 2.0 преди изборите или това е оставено за след изборите? "Белене", "Южен поток", "Марица изток 1", "Марица изток 3", "КТБ", ЕРП-тата, контрабандата към арабските държави и синтетичните наркотици, всичко това са десетки милиарди в левове и други валути. Да, дори и т.н американски проекти са под комунистически контрол! Не забравяйте, че несменяем посланик на България в САЩ е последната лична преводачка на Тодор Живков - Елена Поптодорова! Всичко описано се контролира от организирани престъпни групи на криминално или корпоративно ниво, които са свързани с руските служби и комунистите. Как е възможно да има все още хора в България, които да подкрепят всичко това, гласувайки за БСП, пита още Гамизов.

Сподели:
България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2

Преди началото на летния сезон вече 3 милиона души са преминали през границата

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация

Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана

"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"

Коментари (0)