8 Февруари, 2026

​Георги Марков: Стига с либералните дивотии за солидарност, Европа се ислямизира

​Георги Марков: Стига с либералните дивотии за солидарност, Европа се ислямизира

Бог да прости Европа, ако трябва Турция да я пази. Турция не може да покрие много от изискванията на ЕС, немислимо е да се мисли за приемането й в съюза. Това обяви по Нова тв бившият конституционен съдия Георги Марков. Според него Гърция не може да се справи с бежанската криза.

Вишеградската четворка – това са модерните и смели политици на Европа. Те нямат доверие на Турция, знаят, че Гърция не може да се справи със ситуацията с мигрантите и за тоова предлагат да се изгради нова стена срещу бежанците тук в България. Ние трябва да се ориентираме към тях. Те не искат да им налагат квоти от бежанци, да им налагат други ценностите. Трябва да сложим край на Брюкселското говорене от чиновници, край на коректния тон. Европа е застрашена от ислямизация. Ще има нови кланета, изнасилвания и гавра с нашите ценности. По-добре е да не тичаме след събитията, а парламентът да прави дебати и да каже ясно на бежанците: „Не ви искаме!“ Членството в ЕС не значи загуба на суверинитет. И това трябва да го кажем ясно Стига с либералните дивотии за солидарност, така подпомагаме идването на ислямистите в Европа, предупреди Марков.

Сподели:

Коментари (0)

Харалан Александров: Радев вече не се прави на оракул, за да не изплаши потенциалните си избиратели

Харалан Александров: Радев вече не се прави на оракул, за да не изплаши потенциалните си избиратели

Според него след Великден ще има някакво своеобразно връщане към "нормалността", която в момента е силно застрашена

Крум Зарков поема лидерския пост в БСП

Крум Зарков поема лидерския пост в БСП

На финалната права в надпреварата той успя да се пребори с Борислав Гуцанов и Руси Статков

След редица отводи, трима ще се борят за лидер на БСП

След редица отводи, трима ще се борят за лидер на БСП

Сред номинираните за лидерския пост бяха и Иван Таков, Габриел Вълков, Атанас Атанасов, Кирил Добрев, Петър Витанов, Румен Овчаров и Сергей Станишев