Депутати от ГЕРБ ще подадат колективен иск срещу червения депутат Антон Кутев, който преди минути ги нарече престъпна шайка в ефира на една национална телевизия, обяви пред bTV лидерът на партията Бойко Борисов.
Репликата си народният избраник на социалистите бе по повод предстоящото гласуване на вота на недоверие, внесен от ГЕРБ, който нямал да мине, тъй като целял да върне на власт "престъпната шайка на Борисов".
Освен това Борисов коментира , че вече не се интересуват от БСП, тъй като вотът минал още в неделя, когато бяха разгромени от ГЕРБ.
БСП не могат да си подредят листата, та камо ли да подреждат държавата, заяви Борисов по повод предстоящия вот на недоверие днес. По думите на лидера на ГЕРБ Орешарски трябва да подаде оставка. Той отхвърли всякакви спекулации, че води разговори с когото и да било – ДПС, БСП или Атака.
А на въпрос дали разговаря с Николай Бареков, Борисов бе лаконичен: Това лице Бареков не ме интересува, никога няма да си играя с него.


Коментари (0)