Гимнастичката Цветелина Стоянова прави опити да ходи. Момичето, което дълго време беше между живота и смъртта е на път да се възстанови напълно.
Състоянието на Цвети се подобрява значително, съобщава вестник „24 часа”. Макар и с усилия тя се изправя, опитва се да стъпва, говори, радват се близките ѝ и лекуващият я екип в Неврохирургията на "Пирогов".
21-годишната гимнастичка прекара повече от месец в централната реанимация на болницата, след като падна от балкона на дома си на 6-тия етаж. Инцидентът стана на 14 юни. Цвети Стоянова веднага беше приета в болница и оперирана, а далакът ѝ беше изваден заради масиран кръвоизлив.
Още от България
АКФ: Таки ремонтира АМ"Тракия"
„Автомагистрали” печели поръчката, но на терен печели поръчката, но на терен виждаме други дружества", каза София Желева от Антикорупционен фонд по повод тяхно разследване
Правителството решава позицията на България за 21-вия пакет санкции срещу Русия
Радев потвърди ангажимента на България към колективната отбрана на НАТО и модернизацията на въоръжените сили, но подчерта, че европейските санкции трябва да бъдат ефективни срещу Русия
Мирът е на крилете на украински дрон
Украйна е последната надежда днес на Разума и Бъдещето за България, за Европа, за Запада, за Света!