25 Юли, 2026

​Хората от Гърмен неотстъпчиви – ромите да се изселят

​Хората от Гърмен неотстъпчиви – ромите да се изселят

Гърмен се стяга за национален протест утре, 2 юни.

Чакаме всеки, който иска да ни подкрепи, очакват се рокери, футболни агитки и родолюбци обясняват хората района. Според Любомир, един от членовете на инициативния комитет за една седмица освен напрежението нищо друго не се е случило - само обещания и празни приказки.

Искаме протестът да е мирен и да няма провокации. За седмица напрежение ромите изобщо не подават сигнали, че искат да се променят. Те знаят само да нападат и мародерстват, видяхте какво се случи с отеца в събота, по време на задушница - отидоха и обраха църквата. Те са си такива, не могат да се променят. Затова искаме ромите да се изселят от района, настояват хората от Гърмен.

Сподели:
Йотова ще се кандидатира за президент, запя с путинския наратив: Не трябва да се насърчава войната в Украйна!

Йотова ще се кандидатира за президент, запя с путинския наратив: Не трябва да се насърчава войната в Украйна!

"Коалицията на желаещите не трябва да се нарича така, а коалиция на желание, защото желаещи има, но резултати и реализъм липсват", казва тя

ГЕРБ:  „Прогресивна България“ да се извинят на българските граждани за Бюджет 2026

ГЕРБ: „Прогресивна България“ да се извинят на българските граждани за Бюджет 2026

По думите ѝ приетата финансова рамка е коренно различна от първоначалния проект и ще има сериозни последици за държавните финанси.

ДБ: Няма пилот в самолета!  Дните на спокойствие за Радев изтекоха днес

ДБ: Няма пилот в самолета! Дните на спокойствие за Радев изтекоха днес

"Сам се вкара в криза, която спешно трябва да бъде решавана“, категоричен бе Мартин Димитров

Коментари (0)