8 Април, 2026

​Кадиев: Има опасност ДПС чрез пари да превземе подмолно БСП

​Кадиев: Има опасност ДПС чрез пари да превземе подмолно БСП

Има опасност при смяната на Станишев от лидерския пост в БСП партията да бъде превзета от ДПС. Това може да стане през регионите. За една седмица ДПС могат да превземат БСП. При Доган и Местан са парите, в регионите фактори на БСП работят В ДПС са парите, те по регионите си работят по лични проекти с хора на ДПС, взаимодействат си. Тази опасност изрази в студиото на bТВ червеният немирник Георги Кадиев.

Той е категоричен, че Станишев спаси себе си с избора да бъде евродепутат.

Хвана ме срам, той трябваше да пази името на партията си, не може да обясняваш 6 месеца едно, а сега да следваш само личния си интерес. БСП трябва да направи няколко много бързи неща, ако иска да оцелее, но трудно ще станат. Сергей говори за нова промяна и нова енергия ,но как с него това ще се случи. Промяна ще има, ако цялото ръководство на БСП подаде оставка, да затворят врата и повече да не поглеждат на там. Необходим е конгрес и избор на временно ръководство, но не посочено от Станишев. Без БСП да е здрава няма да има и стабилна държава. Нашият избирател си казва: Станишев ни продаде и се спаси с голяма заплата. Спасението е за Станишев и още няколко човека край него. Очаквам промяната да тръгне от Националния съвет, но за съжаление там са зависими хора от бордове, от пари, назначения. Сега мерака на Станишев е да остане лидер за да реди и следващите листи, но ще вкара 40 депутата и ще партията ще бъде под чехъл. Няма шанс за ново правителство в рамките на този парламент, категоричен е опозиционерът.

Сподели:

Коментари (0)

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

По време на срещата си с жители на Обзор Борисов изведе като основен проблем забавянето на указа след проведения референдум за отделяне на населеното място от община Несебър

 Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Да съхраним паметта за жертвите на комунизма, като създадем национален държавен музей, при което да бъде взето мнението на жертвите и техните наследници

"Пътна полиция" с допълнителни мерки около Великден, спират ремонтите

"Пътна полиция" с допълнителни мерки около Великден, спират ремонтите

Заради очаквания интензивен трафик са спрени всички ремонти. Движението на тежкотоварни автомобили по автомагистралите ще бъде ограничавано.