5 Юли, 2026

​Кадиев: В БСП да се реже живо месо – цялото ръководство да си ходи през вратата

​Кадиев: В БСП да се реже живо месо – цялото ръководство да си ходи през вратата

Денят на заседанието на Националния съвет е Денят Х за БСП. Съдбата на БСП е по-важна от съдбата на всички. Ако ръководството не разбира, че сме на кръстопът, и има опасност от съкрушителна загуба, то няма място начело на тази партия. Ако трябва да се реже живо месо. За това призова за пореден път по bТВ червеният бунтар Георги Кадиев. Той поиска цялото ръководство на БСП да подаде оставка и да не участва в бъдещо управление на партията.

Това е единственият изход за столетницата да излезе от кризисната ситуация. Според него обаче тази оставка трябва да бъде истинска - излизат през вратата и я затварят след себе си. Ако БСП продължи с това ръководство си подписваме поредната загуба, а не е ясно кой ще носи отговорност, заяви Кадиев. Според него най-сериозната загуба за БСП, че са имали очакване, че ще имат приблизително равен брой депутати с ГЕРБ, а са загубили с 11%.

Кадиев обяви, че не иска да участвам в партия и парламентарна група, която е готова да приеме загубата, и само реди листи, за да бъде и в следващия парламент. Според него сега е време за избори.

Мразя идеята, че трябва да дадем 30 млн. лв. за избори, а нямаме 70 млн. лв. за Спешна помощ. През последния месец не е имало ден, в който да сме започнали работа навреме в 9:00 часа, припомни Кадиев.

Сподели:
 Демерджиев: Някои хора са се постарали данните за полетите да бъдат манипулирани

Демерджиев: Някои хора са се постарали данните за полетите да бъдат манипулирани

„Данните не са грешни. Има различни отбелязвания в различни регистри, има и заличавания на данни", каза той

Крум Зарков: Струват ми се прекомерни подигравките към Десислава Атанасова

Крум Зарков: Струват ми се прекомерни подигравките към Десислава Атанасова

Според него разграждането на олигархичния модел не може да се случи за 50 дена.

Румен Петков се оля! Срещу Радев протестирали само чужденци. Лансира безумието  АЕЦ „Белене“

Румен Петков се оля! Срещу Радев протестирали само чужденци. Лансира безумието АЕЦ „Белене“

"Как ще бъде построена централата, особено в сегашната геополитическа обстановка, е много важен въпрос", фантазира той.

Коментари (0)