Днес най-старата демократична партия на България трябва да формулира каузата - мощна, обединена и модерна десница срещу Кремъл. Трябват ни съмишленици. Ще предложим визия за модерна държава. Такъв призив за нова широка десница направи лидерът на СДС Борислав Лукарски по време на 27-ия рожден ден на партията, съобщава "24 часа".
"Надига се червена вълна. Сега трябва да попречим отново да се върнат на власт комунисти и популисти. Да не се взираме в миналото, да не размахваме пръст. Благодарен съм на всички хора, които са работили за СДС през годините. Вратата на "Раковски" 134 е отворена за всички", отбеляза Лукарски. Той разряза тортата с президента Петър Стоянов, с бившия председател на парламента от силните сини години Александър Йорданов и с ексдепутата Емил Кошлуков.
Още от България
Радев за отстранения заглушител в Драгалевци: Намерени са елементи
"Те са го отскубнали в последния момент“, каза Радев по повод заглушителя. По думите на премиера, са били направени всички възможни действия, за да бъдат открити липсващите части.
Асен Василев: Правителството "открадна" по 30 евро на месец от най-бедните работещи , пенсионерите и...
„Прогресивна България“ иска да ни върне обратно към философията на евтиния труд и „капковото напояване“ за работещите. Това е пагубно. Няма богата държава с ниски доходи“, заяви лидерът на "Продължаваме Промяната"
Георг Георгиев и Красимир Терзиев ще присъстват на съдебното заседание срещу Ива Михайлова в Кочани
Присъствието им на делото израз на това, че ГЕРБ следи отблизо развитието на казуса около Ива Михайлова и стои категорично зад нейното право на справедлив съдебен процес, както и това да ѝ се предостави възможност да продължи необходимото ѝ лечение в България