23 Декември, 2025

​Отсреляният бургаски МВР-шеф влезе в болница

​Отсреляният бургаски МВР-шеф влезе в болница

Отстраненият от поста директор на Областната дирекция на МВР-Бургас комисар Милен Димитров е бил откаран в болница, пише Флагман.бг, позовавайки се на отлично информиран източник.

От снощи Димитров се намира в неврохирургично отделение на частна болница в морския град и е настоял за дискретност. От здравното заведение потвърдиха информацията, като добавиха, че специалният пациент е бил приет с усложнено състояние по стара диагноза, свързана с дискова херния. В момента му се прилага революционна озонова технология за облекчаване на болките.

Днес на обед Димитров щял да бъде изписан от здравното заведение, но се налагало всеки ден оттук нататък да посещава за терапията това специализирано отделение.

Комисар Димитров бе отстранен от поста директор на ОД на МВР-Бургас, тъй като срещу него тече дисциплинарно производство, предвиждащо уволнението му. За поста вече се стяга благоевградският му колега комисар Георги Костов, който снощи пред наш източник е потвърдил, че тези дни го подготвяли за представяне в Бургас. 

Сподели:

Коментари (0)

И репортерът Стоян Георгиев напуска бТВ, солидарен с Мария Цънцарова

И репортерът Стоян Георгиев напуска бТВ, солидарен с Мария Цънцарова

Вярвам е почтеността, без значение каква професия имаш, изтъква журналистът

Кабинетът в оставка с редовно заседание ден преди Коледа

Кабинетът в оставка с редовно заседание ден преди Коледа

То е предвидено за 10 часа на 24 декември, като в предварителния дневен ред са включени 49 точки

Сутрешни мъгли, следобед - слънчево и ведро

Сутрешни мъгли, следобед - слънчево и ведро

Максималните температури ще са между 5 и 11 градуса