2 Август, 2026

​Ревизоро: Още на протестите хората поискаха да ги представлявам в НС

​Ревизоро: Още на протестите хората поискаха да ги представлявам в НС

Екс шефът на Митниците Емил Димитров-Ревизоро и певицата Кристина Димитрова тръгват към парламента, като част от листата на коалиция "Патриотичен фронт - НФСБ И ВМРО".

"Когато бяха протестите хората от "Орлов мост" ме бяха номинирали в една класация, че биха желали аз да ги представлявам в парламента. Тогава най-много гласове дойдоха от Варна. Затова сега реших, че ако бъда номиниран от гражданска квота, искам да представлявам именно хората от Варна", нескромно обясни желание си да стане депутат Емил Димитров – Ревизоро в ефира на Нова ТВ.

Той отрече Патриотичният фронт да има договорка с Бойко Борисов. Освен това не се нае да прави прогнози дали формацията му ще подкрепи ГЕРБ, ако влязат в парламента, тъй като едва след вота ще стане ясно какви резултатите ще имат малките партии на тези избори.

Певицата Кристина Димитрова сподели пък, че политиката е сериозно занимание, но то не й е чуждо.

Това не е нещо ново за мен. В политическия живот влязох още преди 8 години, когато ме поканиха да участвам в Средна европейска класа. Още от тогава аз съм в изпълнителния комитет на формацията, обясни Димитрова.

По думите й това е един вид шанс да бъде съпричастна към проблемите на хората на изкуството и културата и ако може с нещо да помогне за решаването им.

Ежедневно се сблъсквам с проблемите на хората в тази сфера, в която съм от 30 години. Културата в момента е в абсолютна агония, а на нейно място се е настанил кичът и това трябва да се промени, коментира певицата. 

Сподели:
Ивайло Мирчев: Дали решението за американските самолети-цистерни има връзка с  “Лукойл” ?

Ивайло Мирчев: Дали решението за американските самолети-цистерни има връзка с  “Лукойл” ?

"В предизборната си кампания “Прогресивна България” имаха слоган - ще успеем, знаем как, можем, готови сме. Оказа се, че не са готови, че не знаят как и че не могат", смята той

Един от основните свидетели по "Петрохан" проговори:  Политици и близки на Калушев крият информация

Един от основните свидетели по "Петрохан" проговори: Политици и близки на Калушев крият информация

Депутатът Стою Стоев заяви пред БНТ, че обвиненията представляват опит за саботаж на кандидатурата на формацията за президентските избори и подчерта, че изнесените твърдения не са подкрепени с факти.

Жълт код за горещо време е обявен в няколко области

Жълт код за горещо време е обявен в няколко области

Ще духа умерен, по високите части временно и силен вятър от изток-североизток

Коментари (0)