1 Февруари, 2026

​Сидеров: Трябва да изберем Евразия, ЕС е марионетка на САЩ

​Сидеров: Трябва да изберем Евразия, ЕС е марионетка на САЩ

Не само офисите на Корпоративна и търговска банка, а и офисите на Бареков също трябва да бъдат проверени от прокуратурата и МВР. Въпросната банка я свързвам с „България без цензура”, или България без ценз, която купи най-много ромски гласове. Да се провери скъпоструващата къща, в която живее Бареков, а се води на две девойки. Това поиска от ефира bТВ лидерът на Атака Волен Сидеров. Той поиска Бареков да отговори защо му бяха дадени да похарчи 50 млн. лв. и срещу какво, както и даже кой банкер стои зад неговото ГМО, попита Сидеров. Според него евроизборите са били най-купените, най-манипулираните.

Бареков ще опознае страданието на политическата продажност, защото ББЦ не е партия, създадена върху идеология, както направих аз с Атака. Бареков тръгна с купуване на хора, защото всички тези предизборни срещи бяха правени с купени хора. Има документални доказателства, че ББЦ е свързана с КТБ, но така прецакана е българската демокрация, защото такъв тип лидери като Бареков, претендират да са във властта. Те бяха представени като алтернатива, но не участваха в честно състезание, затова не ги считам за победители, обяви националистът.

Сидеров направи опит да се разграничи, че една година е подкрепял правителството.

Една година Атака поставя различни искания и успяхме да върнем в бюджета над 200 млн. лева. Не успяхме да накараме това правителство да изгони монополите (ЧЕЗ, ЕПТ-тата, НЕК), да го накараме да вдигнат доходите, защото изпълняват колониални поръчки, така, както правиха всички други правителства. Сега трима сенатори от САЩ дръпнаха ушите на Орешарски за „Южен поток” и той клекна. Само Атака може да избави България от колониалното робство от Америка, а Русия обикновено ни е освобождавала от робство, заяви Сидеров. Той посочи, че у нас предстои да се разположат американски ракети, насочени срещу Русия.

Ние трябва да изберем Евразия, защото това значи Европа. Сега ЕС е марионетка на САЩ и само, ако се освободи от тази опека, ще бъде пак Европа, посочи гордо вярната посока златният пръст в парламента.

Сподели:

Коментари (0)

 Мерц: ЕС трябва да играе активна роля или се превърне в играчка на великите сили

Мерц: ЕС трябва да играе активна роля или се превърне в играчка на великите сили

Канцлерът заяви още, че решението за отказ от руския газ също е необратимо и Германия иска силно да се ориентира към вятърната и слънчевата енергия.

Стотици сведоха глави: 81 години от Народния съд и жертвите на комунистическия режим

Стотици сведоха глави: 81 години от Народния съд и жертвите на комунистическия режим

На 1 февруари страната почита паметта на жертвите на комунистическия режим и Народния съд, белязал историята с масови смъртни присъди без право на защита.

Илияна Йотова: Изборът на служебен министър-председател не е моят избор

Илияна Йотова: Изборът на служебен министър-председател не е моят избор

Тя обяви, че от вторник започва консултациите с парламентарните групи, съобщиха от прессекретариата на държавния глава.