Бившият премиер не пропусна да поздрави Тимошенко за стоицизма и усилията, които е положила да остане близо до Украйна, до украинския народ.
Българският лидер пожела на Тимошенко успех и бързо възстановяване в здравословно отношение, защото тя е сред хората, от които Украйна и украинският народ имат нужда.
От своя страна Юлия Тимошенко благодари на Бойко Борисов за пожеланията и изрази надежда, че Европа ще помогне на Украйна в настоящата сложна ситуация.
Двамата си припомниха моменти от съвместната си работа. И двамата бяха единодушно, че са удовлетворени от това, че могат да се срещат отново и та не на случайно място, а на конгреса на ЕНП в Дъблин.
Още от България
Летище София вече носи името "Васил Левски"
Президентът Радев издаде указ за това, с днешна дата
БЗНС: Свободата, демокрацията и независимостта не са за продан
"В тази нова реалност, в която идеологиите се сменят, а геополитическият баланс се размества, ние трябва да защитим фундаменталните ценности, които ни определят."
Пеевски: МВР и Прокуратурата да защитят държавността от шайката на Костадинов
"Държавата, в лицето на своите институции трябва да се противопостави на тези фашизоидни анархисти"