17 Юни, 2026

​Цецка Цачева: Хората днес задават дневния ред на парламента

​Цецка Цачева: Хората днес задават дневния ред на парламента

„Хората днес са тези, които определят дневния ред на Народното събрание“, коментира пред жителите на село Каменец водачът на листата на ПП ГЕРБ с кандидати за народни представители от Плевен Цецка Цачева. По време на посещението си г-жа Цачева беше придружена от кандидатите за депутати от ПП ГЕРБ Владислав Николов, Мартин Митев, Ралица Добрева, Емил Абрашев и Зорница Петрова.

„Вместо изкуствено да сваляме цените на тока, това което направиха социалистите и ДПС с подкрепата на „Атака“, дружествата да задлъжняват и сега да теглим заеми и да ги връщаме с лихвите, ние предвиждаме за онези, които са нуждаещи се 50% увеличение на помощите за отоплителния сезон в зависимост от ресурсите на региона- с дърва, въглища или с помощ от държавата за електрическа енергия“, заяви Цачева и добави. „Това, което направиха миналата година управляващите е, че лъгаха как ще пуснат „Белене“, че ще открият 250 000 работни места, нищо от това не се случи”, припомни водачът на листата на ГЕРБ. 

Пред кандидатите за депутати жителите на Каменец поставиха въпроси, свързани със земеделието и сигурността в малките населени места.

Г-жа Цачева представи управленската програма на ГЕРБ и насочи вниманието към приоритетите и мерките свързани с образованието, което трябва да бъде съобразено с нуждите на пазара, към мерките за повишаване на раждаемостта, акцент в които е програмата за ин витро, към изграждането на добра инфраструктура, която ще позволи привличането на инвеститори и съответно ще създаде условия за повече работни места.

Сподели:
Даниел Митов: Как така България блокира санкциите на ЕС заради капелана на Путин?

Даниел Митов: Как така България блокира санкциите на ЕС заради капелана на Путин?

"Каква точно българска полза произтича от това България да се превърне в основния защитник на един от най-видимите публични поддръжници на войната на Путин?"

Асен Тутеков поема функциите на председател на Държавна агенция „Разузнаване“

Асен Тутеков поема функциите на председател на Държавна агенция „Разузнаване“

МС назначи Николай Георгиев Николов за заместник-председател на ДАР

Народното събрание прие на второ четене промени в НПК

Народното събрание прие на второ четене промени в НПК

Отхвърлено беше предложението на "Демократична България" лицата, които са подали съобщение за извършено престъпление, да могат да обжалват постановлението за прекратяване на наказателното производство

Коментари (0)