11 Февруари, 2026

​Цветанов в Долна баня: Кандидатите на ГЕРБ ще са гарант за стабилността на България

​Цветанов в Долна баня: Кандидатите на ГЕРБ ще са гарант за стабилността на България

Както ГЕРБ и правителството на Бойко Борисов работят за стабилността на страната, така ще го правят и Цецка Цачева и Пламен Манушев. Уверен съм, че те двамата са най-способната кандидат-президентска двойка и ще бъдат достойни обединители на нацията. Това заяви председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов пред жителите на Долна баня. „Долна баня се промени за три мандата, когато вие гражданите назначихте Владо Джамбазов за кмет. България започна да се променя, когато гражданите назначиха ГЕРБ в управлението на страната. Убеден съм, че президентът Цецка Цачева ще е истинският гарант за пълната стабилност на България“, каза Цветан Цветанов.

Председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ призова членовете и симпатизантите на ГЕРБ да гласуват активно и да разговарят с максимален брой близки и познати за направеното от партията. „Всички ние трябва да изберем номер 17 в бюлетината, за да може Цецка Цачева и Пламен Манушев да бъдат избрани още на първи тур. Не противопоставянето, а консенсусът и диалогът са решаващи, когато се работи за гражданите. Затова на 6-ти ноември гласувайте разумно и направете правилния избор. ГЕРБ винаги се ръководи от интересите на гражданите, затова хората ни гласуват доверие вече десет години“, каза още Цветанов.

Според зам.-председателя на ГЕРБ Цецка Цачева никога не е делила партиите в дейността си като председател на парламента, защото познава добре възможностите, които дава диалогът. „В тази кампания обаче г-жа Цачева е първа сред равни, в лицето на останалите кандидати. Тя заслужава доверието на българските граждaни в най-висока степен“, подчерта Цветанов. 

Сподели:

Коментари (0)

 „Алфа Рисърч“ : Гребенът на вълната няма да е само за Радев

„Алфа Рисърч“ : Гребенът на вълната няма да е само за Радев

"Той остава на равнището на общи формули – борба с олигархията, справедливост, съдебна реформа, независимост – но без яснота какво конкретно се предлага и как ще бъде реализирано. По външнополитическите теми двусмислеността е още по-видима", твърди Боряна Димитрова . 

Слави Трифонов: ПП–ДБ действат панически по казуса „Петрохан“ - чакат Гюров да стане премиер и да замете всичко

Слави Трифонов: ПП–ДБ действат панически по казуса „Петрохан“ - чакат Гюров да стане премиер и да замете всичко

"Те почти всички са излезли от разни НПО организации, получават пари през НПО-та, дават държавни пари на същите НПО-та и сега се сетили, че няма контрол"

Комисия на СОС отхвърли предложението площад "Александър Невски" да носи името на св. Иван Рилски

Комисия на СОС отхвърли предложението площад "Александър Невски" да носи името на св. Иван Рилски

Близо година разглеждането на предложението се отлагаше под различен предлог