26 Юни, 2026

​Вълците на Путин – идиоти по Достоевски

​Вълците на Путин – идиоти по Достоевски

Александър Йорданов, бивш председател на Народното събрание:

„Някакви боклуци на рекли се "Нощни вълци" препикават България! Български предатели ги приветстват! Това ли е народът на Левски и Ботев? АЛО, НАРОДЕ....“

Илиян Василев, бивш посланик в Москва, анализатор:

„Представете си, че това не са просто мотори, а бойна техника - средство за придвижване на хибридни войници. Предупредих за бойните групи, които де факто са под руско командване у нас. Това са бъдещите "Зелени" човечета. След немного време у нас покрай Черно море ще има достатъчен брой руски граждани, все повече с бг паспорти, които да послужат за намеса. Видяхте и тотално неадекватната реакция на органите на реда, прокуратура и т.н.

А сега прибавете и "воплите" на премиера срещу флотилията - в която той даде да разбере, че е против ангажиране на силите на НАТО за защитата ни срещу Русия.

Колко близо сме до деня Х?

Утре ще видите изключително силно полицейско присъствие, което да охранява "вълците". Не е проблемът в това, че мотоциклетисти си правят маршрут, а в това, че няма никакво съмнение, че ти минават из Централна и Източна Европа с предварително разгънат медийно идеен и пропаганден заряд за да маркират територия на руското влияние.“

Даниела Горчева, издател на списания „Диалог“:

„Фандъкова само Луков марш се опитва да забранява - понеже напомня за комунистическия тероризъм в България. Атакаджиите инак могат да си се вихрят, както си щат, както и тези паравоенни руски формирования, яхнали западни мотори. Чудно защо се кекерчат на западни мотоциклети, къде им е руската чест и гордост? :)“

Георги Георгиев, юрист, изследовател на митовете в новата история:

„Я, т. нар. руски рокери и техните русофилски ибрикчии тук, да вземат да заменят в текста навсякъде, където се пее Мерцедес Бенц с Москвич, а където се споменава Порше с Лада и да си пеят колкото си искат и да се радват на руский мир...

Да им ЕПМ нещастна русофилска продажна безродна.

Възпейте смело москвича...“

Радостина-Смарагда Георгиева:

„Когато малцина излизат с лицата си, с имената си, невъоръжени, неподплатени с "чадъри", незаплатени, за да изразят позицията си срещу Империята на злото, докато родината ни е Задунайская губерния, замислете се. Народе????“

Иван Сотиров, бивш депутат:

„Православни върколаци, руско величие на западни мотори, идиоти по Достоевски.“

Сподели:
Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев

Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев

"Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. евро - Шишков не може да борави с цифри"

Мирчев:  Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев

Мирчев: Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев

"Освещаването на българските бойни знамена няма нищо общо с пропагандата на агресивна война - то не благославя нападение срещу чужда държава, не обявява войната за „свещена“ и не превръща Църквата в инструмент на държавна пропаганда"

Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски

Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски

В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци

Коментари (0)