4 Февруари, 2026

​Венета Райкова остава без "Горещо"

​Венета Райкова остава без "Горещо"

Нова порция разместване на тв лицата се очертава на есен, носят последните слухове в медийните среди, пише "Труд". Венета Райкова най-вероятно няма да продължи да се изявява в предаването си "Горещо", въпреки че светското шоу току-що навърши 10 години. "Не искам да коментирам", лаконично отговаря Райкова, въпреки че мълвата упорито я праща на работа в bTV. Другата й опция е да прави нова светско предаване в Нова тв, но това било по-малко вероятен вариант. Предаването "Всяка неделя" на Кеворк Кеворкян наесен ще бъде намалено от три на два часа и ще върви между 16 и 18 часа, пише още "Труд". В часа до 19 ще се излъчва "Ничия земя" на Даниела Тренчева и Елена Чопакова, което тръгва още в края на юли.

Сподели:

Коментари (0)

Българският посланик в РС Македония поднесе венец на гроба на Гоце Делчев

Българският посланик в РС Македония поднесе венец на гроба на Гоце Делчев

Гоце Делчев изгражда мрежа от тайни революционни комитети из цялата територия на Македония и Одринска Тракия. Негова е заслугата за създаването на четническия институт на ВМРО. 

Перник е с най-малкото нарушения с еврото от проверените 5 области

Перник е с най-малкото нарушения с еврото от проверените 5 области

Стотици хиляди са сигналите за нарушения във връзка с въвеждането на еврото, постъпили в НАП, за областите в обхвата на ТД НАП - София. Само 14 от тях са от област Перник, каза началникът на "Оперативни дейности” към НАП

ИТН към Йотова: Служебният премиер не трябва да е политически оцветен, както са Гюров и Главчев

ИТН към Йотова: Служебният премиер не трябва да е политически оцветен, както са Гюров и Главчев

"Няма да е полезно за българските граждани да се допуснат шарлатаните да влязат отново във властта през задния вход."