Предрекох, че въздухът мирише на барут и това се случи. Крадените пари стават нервни. Как едни деца стават милионери на 33 години. Този въпрос зададе от ефира на bТВ скулпторът и депутат от ГЕРБ Вежди Рашидов по повод скандалите с Делян Пеевски.
Според него драматичната ситуация между доскорошните партньори Пеевски и банкера Василев не е въпрос на дългове, а кой иска да прибере парата от източването на 2-3 млрд. от Южен поток.
Всички убийства, които станаха у нас през последните 25 г. са от политико-финансов характер. Ще се лее лой и кръв. Големи пари се местят и големите убийства могат да се върнат. Държавата е фалирала. Единствената схема е няколко човека да се закачат за държавната ясла и да смучат. Няма другаде пари. Изходът е да се изметат всички от политическия елит. Гледам Реформаторския блок, едни готини млади хора, но хранени със златната лъжичка на комунизма, те не могат да направят нищо полезно за държавата, смята Рашидов.
Още от България
„Остават 2 часа до взривяването“ - нови сигнали за бомби заляха страната
Полицейски служители извършват проверка, засега няма затворени сгради
Приеха оставката на ректора на Софийският университет, кандидатите за поста вече са 4
Общото събрание на Софийския университет прие оставката на проф. Георги Вълчев като ректор на висшето училище, кандидатите за ректор вече са четирима
Георги Вълчев: Учениците не разбират учебниците, това е проблем
Според министъра на образованието, темата за предмета Религия и добродетели в училище не означава, че ще се променя българската образователна система и тя остава светска