Това е идиотска държава. Дават се стотици хиляди за СРС-та, а не могат да кажат какво се случва, кои са тези дето клатят държавата и правят провокации с банковата система. Това констатира по bТВ издателят Юлий Москов. Той е категоричен, че главният главният прокурор допусна да се направи целия цирк, след като са знаели, че няма нищо са предприели недопустими акции.
Той си призна грешката, но от неговата призната грешка може да си замине една банка. Цацаров не трябваше да поема така вината, зад всяка грешка си има конкретен виновен. Зад вината на прокуратура не стои чистачката, стои главният прокурор. Той скри други хора отзад тези, които направиха цялата история, посочи Москов. Според него не е ясно дали спорят само двама души Пеевски и Василев, може би има и силни политически интереси зад целия конфликт, да не хвърляме всичко върху медиите. БСП трябва да са разбрали, че Сергей Станишев победи БСП и ги смачка, заяви Москов. Той зададе и въпросът може ли БСП да са започнали войната Пеевски- Василев.
Станишев бяга сега заради тази война, той дезертира, за това казвам, че това са тежки политически и икономически войни, допълни още Москов.
Още от България
Служители на „Бул Био“ поискаха оставки със спринцовки пълни с по 100 евро
Работещите в предприятието са силно обезпокоени за неговото бъдеще. Те демонстрират несъгласие със заявката за спиране на производството на БЦЖ ваксината.
Американските самолети в „Безмер“ взривиха ефира: Райчев и Любенов в остър сблъсък
Докато червеният социолог защитаваше демагогската политика на Радев, Любенов твърди, че премиерът е изпаднал в дълбоки противоречия със собствените си тези
Прокуратурата върна 54 00 евро на излъгани от „ало“ измамници
"Закани за убийство, за чупене на ръце и крака.." Групата е действала от територията на Румъния и е заловена в съвместна акция с магистрати от Букурещ.