5 Декември, 2025

​Жельо Бойчев с поредната порция обещания: БСП ще оправи държавата

​Жельо Бойчев с поредната порция обещания: БСП ще оправи държавата

За нас важното в тази кампания – е за бъдещето на страната, а не на обвинения и упреци. Това обяви в ефира на БНТ депутатът от БСП Жельо Бойчев.

Той беше категоричен, че БСП по никакъв начин няма да се намесва в работата на новия президент и в частност – формирането на служебно правителство.

До първата реч на Радев и встъпването му в длъжност опорната точка беше, че той ще променя геополитическата ориентация на страната. Сега опорната точка е, че БСП реди кабинета. Скоро ще стане ясно, че БСП няма нищо общо с реденето на кабинета. Освен големите цели, този човек показа съпричастност и социална чувствителност да погледне на страната през призмата на малкия човек. Това ми дава надежда, че той ще върне достойнството ни и като страна, но и на всеки човек, посочи червеният депутат.

За пореден път Бойчев се опита да направи манипулативните внушения, че именно БСП са носителите на промяната, че те имат програма, с която ще подобрят състоянието на хората и страната ни.

Предизвикателства не са пред левицата , те са пред страната ни и се надявам левицата да помогне на България да премине през следващите трудни години и да направим една сериозна промяна в страната. Затова БСП ще иска подкрепата на българските граждани на предстоящите избори, това е голямата задача. Искаме да покажем, че има и друга политика за България – битка с корупцията и борба с престъпността, реална икономическа политика с фокус българското производство и земеделие. Промени в здравеопазването – то да стане достъпно и качествено за всеки граждани. Проблемите са тежки, не могат да легнат на плещите само на една партия, решаването им зависи от всички нас. Но трябва да се съди по делата, БСП сме внесли достатъчно законопроекти и това е безспорен факт, категоричен бе червеният депутат. 

Сподели:

Коментари (0)

ОТ ПП-ДБ внесоха вота на недоверие към кабинета с подкрепата на "Меч" и АПС

ОТ ПП-ДБ внесоха вота на недоверие към кабинета с подкрепата на "Меч" и АПС

Председателят на „Продължаваме промяната“ Асен Василев посочи, че това е първият вот с активното участие на най-младото поколение на България и заплаши с още по-голям протест от този на 1 декември

Росен Желязков: При успешен вот на недоверие премиерът подава оставката на кабинета

Росен Желязков: При успешен вот на недоверие премиерът подава оставката на кабинета

Депутати от опозицията се опитаха да аргументират искането за оставката на министър-председателя

Кметът на Враца: Протестът на "умните" и "грамотните" вАзрожденци разплака децата ми

Кметът на Враца: Протестът на "умните" и "грамотните" вАзрожденци разплака децата ми

Калин Каменов обеща да подаде сигнал в прокуратурата и да заведе дело за издевателствата над семейството му