26 Февруари, 2026

​Проф. Гайдарски: 15 – 20 от депутатите са психично болни

​Проф. Гайдарски: 15 – 20 от депутатите са психично болни

Тази тревожна диагноза обяви проф. Радослав Гайдарски. Той настоява депутатите да минават на психотестове, а проблемът не бил политически, а обществен.

Според признанието на професора около 15 – 20 ото народните представители са с психични отклонения и опасни. Гайдарски. не посмя да назове конкретни имена, но призна, че хората виждали, кои са куку.

След като полицаи и шофьори минават психотестове, защо това да не бъде задължително и за народните избраници, поиска професорът. Той зяви още, че през 90-те г. българският парламент бил най-качествен, имало знаещи и интелигентни хора.

Сподели:

Коментари (0)

Протест пред  ВСС:  Освободете съдебната власт от Борислав Сарафов

Протест пред ВСС: Освободете съдебната власт от Борислав Сарафов

Докато кадровиците обсъждат евентуалната му смяна, под прозорците на сградата се провежда протест на "Правосъдие за всеки"

ИТН призова за оставки на земеделския министър и шефа на БАБХ

ИТН призова за оставки на земеделския министър и шефа на БАБХ

Според зам.-председателят на ПГ на ИТН Станислав Балабавнов, като заместник-министър в правителството на Кирил Петков - Иван Христанов, в чийто ресор е БАБХ, има огромни интереси в производството на храни и в извършването на лабораторни проби

 Надежда Йорданова: Узурпирането на най-високия пост в прокуратурата от Сарафов е конституционен проблем

Надежда Йорданова: Узурпирането на най-високия пост в прокуратурата от Сарафов е конституционен проблем

“Ще работим за избор на ВСС по нови правила - да отворят ВСС и номинациите към повече субекти, да има ясна проверка, че тези хора имат интегритет и високи професионални качества", заяви тя