Това разкри той от ефира на bТВ. Днес в Софийския районен съд бе даден ход на дело срещу ГМО политика Николай Бареков. Борисов му е завел иск за 10 000 лв., защото го е нарекъл тъп.
“Ми той е тъп, той по принцип е тъп”. Тази реплика довчерашният медиен ласкател на ГЕРБ изръси по време на интервю в предаването “Дикоff”.
Никола Николав от пресцентъра на ГЕРБ разкри, че като научил за обидата Борисов се разгневил и хвърлил сакото си. Показания по случая даде и водещият Сашо Диков.
За 32 хиляди лева дело срещу Бареков води и бившият кмет на Варна Кирил Йорданов. Според източници от Темида срещу новия политик има заведени над 6 дела. Бареков вече е осъждан за клевета от кмета на Хасково.
Бившият премиер обясни иронично, че като спечели всички дела и прибере парите ще си ги сложи на сметка в Ливанска банка.
Още от България
Христо Панчугов: Нека Радев да накара Путин да преговаря за мир
Крайно време е да се спре с мантрата – трябва да се сложи край на войната, нека да видим дали това е общественият консенсус
Четири години по-късно: Вторият протокол с България остава препъникамък за евроинтеграцията на Скопие
Докладчикът в ЕП за Северна Македония Томас Вайц внесе поправка към последния доклад за напредъка на страната, в която призова „правната служба на Съвета (Европейския съвет) спешно да изясни всички неясноти относно правния статут на втория двустранен протокол към Договора за добросъседство и приятелство
Демерджиев: България е предала на САЩ схеми за заобикаляне на санкциите „Магнитски“
Разполагаме с информация, която според нас може да бъде разглеждана и като данни за федерални престъпления, коментира вътрешният министър