23 Декември, 2025

​Министър на ДПС: Ще управляваме и през 2015 г., хората ни харесват

​Министър на ДПС: Ще управляваме и през 2015 г., хората ни харесват

Тази категорична убеденост изрази по bТВ министърът на екологията Искра Михайлова, която е креатура на ДПС.

Правителството управлява спокойно, хората ни харесват и подкрепят. Едни хора протестират, други подкрепят тази власт, ние чуваме и двете групи, но сме длъжни да работим за тези, които ни избраха, посочи Михайлова. 

Тя е категорична, че не вижда нищо нередно Делян Пеевски да бъде издигнат за кандидат за евродепутат. Преди това той бил избран за депутат от 22 хил. души, а това значи, че хората го харесват и одобряват. Михайлова не скри, че е била част от изборни листи на ДПС и считала това за чест.

Ще дам всичко за предстоящата победа на ДПС на евроизборите, зарече се министърката, която се слави с доста съмнително минало, а срещу съпругът й се точат дела за далавери в Държавния резерв.

Михайлова не пропусна да коментира и темата за Карадере. Според нея МС само е изразил подкрепа за ваканционния проект, но няма решение за стартирането му.

Предстоят тепърва много оценки за Карадере. За мен този проект не съществува, защото той все още не е представен, за да бъде оценяван по българското законодателство, обясни Михайлова, но не пожела да си спомни, който точно е предложил на заседанието на правителството скандалния проект.

Сподели:

Коментари (0)

Проф. Павлов: 2025 г. бе лоша за българо-македонските отношения, вината е на Скопие

Проф. Павлов: 2025 г. бе лоша за българо-македонските отношения, вината е на Скопие

Очаквам още по-голямо засилване на стремежа на режима на Мицкоски, подобно на Груевски преди години, да се разграничава историята на Македония от тази на България, което е някакъв абсурд от гледна точка на историческата наука, казва още политикът

Румяна Коларова: Не изключвам МЕЧ, "Величие", "Възраждане" и БСП да работят за идеите на Радев

Румяна Коларова: Не изключвам МЕЧ, "Величие", "Възраждане" и БСП да работят за идеите на Радев

Политическият пейзаж в България отново се раздвижи след подадената оставка на кабинета

Весела Чернева: ЕС се отказа от замразените руски активи след като Макрон "предаде" Мерц

Весела Чернева: ЕС се отказа от замразените руски активи след като Макрон "предаде" Мерц

По думите на зам.-директора на Европейския съвет за външна политика България в Брюксел са били изненадани от колебливата позиция на България