Няма опасност нито сега, нито през 2030 г. за пенсионната система на Българи да фалира и хората да нямат пенсии. Това обяви по Нова ТВ служебният социален министър Йордан Христосков. Според него твърденията за срив на пенсионната система са пълна спекулация.
Няма опастност за пенсиите на българските граждани. Ето, за септември пенсиите се изплащат предварително, няма драма. Служебният министър обяви Това пенсионерите да работят и след установената възраст е решение на Конституционния съд, уточни Христосков.
Още от България
Отстраниха от длъжност двама инспектори на НАП, задържани с подкуп
Управителят на минимаркетът в Черноморец ще получи грамота. "Считаме, че това е правилният начин да се борим с нередностите, които са в нашата държава", посочи директорът по комуникации в НАП Анна Митова
Градушка с големината на яйце удари благоевградското село Плетена
Към момента няма информация за пострадали хора или за нанесени сериозни материални щети
България е вече №9 в световния волейбол
Воденият от Джанлоренцо Бленджини отбор е с позиция по-нагоре в подреждането след победата над САЩ с 3:1 гейма