6 Февруари, 2026

„22 септември”: Народът , а не корумпираните БСП, ДПС и Атака да налагат изборните правила

„22 септември”: Народът , а не корумпираните БСП, ДПС и Атака да налагат изборните правила

 

Отношението към Референдума ще покаже ясно, дали всички политически сили желаят да се противопоставят на порочните практики на задкулисието за купуване на гласове и на манипулативно корпоративния вот. Това заявяват в своя декларация от Движение „22 септември”.

Десните предлагат и своя промяна на първия въпрос. Не "част от народните представители", а изцяло народните представители да се избират мажоритарно. Това е и желанието на продължаващия вече осми месец протест, и на младостта на България!

Предлагаме следната редакция:

1.Въпрос: Подкрепяте ли народните представители да се избират изцяло мажоритарно?

Движение 22 септември, призовава всички български граждани и политическите сили,декларирали нетърпимост към правителството и мнозинството на задкулисието, и Петата колона на Кремъл, да положат усилия изборният ден през месец май да бъде за гласуване 3 в 1: За предсрочни парламентарни избори, избори за Европарламент и Референдум!

Нека всички заедно да заявим подкрепата си за европейското бъдеще на България, настояват от дясното  Движение. 

Сподели:

Коментари (0)

Премиерът: ОИСР е следващата голяма икономическа и политическа задача на обществото ни

Премиерът: ОИСР е следващата голяма икономическа и политическа задача на обществото ни

По думите му предпоставките за конкурентоспособността на страната се коренят в по-доброто образование, по-добрата инвестиционна среда, по-добрият пазар на труда,

Атанас Зафиров: Искането за смяната ми тръгна от моите другари, които бяха за участието ни в управлението

Атанас Зафиров: Искането за смяната ми тръгна от моите другари, които бяха за участието ни в управлението

о Тежестта на партията се мери на избори." Ако БСП си спечели изборите, след това въпросът с кого и как остава открит", разясни той

Младен Маринов: Защо ли РУ в Годеч е закрито от Бойко Рашков в същия период, в който е  регистрирана "фаталната" НПО

Младен Маринов: Защо ли РУ в Годеч е закрито от Бойко Рашков в същия период, в който е регистрирана "фаталната" НПО

Той подчерта, че има множество въпроси, на които първо трябва да бъдат дадени отговори, преди да се правят политически внушения