27 Юни, 2026

​Опитaха да ударят клон на Инвестбанк в София

​Опитaха да ударят клон на Инвестбанк в София

Опит за банков обир бе извършен тази нощ в София. Апаши са атакували клон на Инвестбанк в квартал „Изток“, съобщи Блиц.

Неизвестни лица са направили опит да проникнат чрез взлом в клон на Инвестбанк. Апашите са разбили входната врата на клона. СОТ-ът обаче се е задействал и те са успели да избягат преди пристигането на екипите на полицията.

Опитът за обир е извършен в клона на банката в квартал „Изток“, разположен до блок №11 около полунощ. По-късно, по разкази на очевидци, високопоставен представител на финансовата институция е направил оглед на банката.

По първоначална информация, бандитите не са успели да проникнат в помещението и липси не са установени. Започнато е разследване по случая. Уточняват се обстоятелствата около престъплението.

Сподели:
Три антикомунистически организации  свикват протестно нощно бдение срещу закриването на Комисията по досиетата

Три антикомунистически организации  свикват протестно нощно бдение срещу закриването на Комисията по досиетата

Историческата памет не е въпрос единствено на миналото - тя е фактор за националната сигурност, казват организаторите на протеста

ЕС постави краен срок на България да се справи със свръхдефицита

ЕС постави краен срок на България да се справи със свръхдефицита

Европейските ни партньори държат да бъдат взети съответните мерки заедно с проектобюджета за 2027, който да бъде представен на Комисията и на евродепутатите

Четири от US военни самолети напуснаха летище "София"

Четири от US военни самолети напуснаха летище "София"

Румен Радев увери, че САЩ остават наш стратегически съюзник в сигурността, независимо кога ще бъдат изведени от страната техните самолети

Коментари (0)