Той е категоричен, че ДПС е фабрика за далавери, а Волен я легитимира отново във властта, въпреки, че непрекъснато я атакуваше и нападаше за пред електората си. Сидеров, сложи на карта бъдещето на своята партия. Той е най-глупавият политик, подлъга избирателите си, а не разбра, че подкрепи едно консервативно правителство, което няма да дава, а ще ограничава всякакви искания. За лява политика няма да пари, предупреди Андреев. Той обвини БСП и Атака, че мълчат за промяна плоския данък, който е десен инструмент.
Методи Андреев изрази надежда, че сега в опозиция ГЕРБ може да се преобрази и да намери истинския си път като дясна партия. Той обаче е категоричен, че зад мнозинството в този парламент стоят руските интереси.
Още от България
Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"
Днес воините на Украйна защитават не само своята страна, но и Европа от руската агресия
Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ
Същевременно лидерът на ГЕРБ изпраща сигнал към Румен Радев в опит да си осигури неговото благоразположение при следващото политическо пренареждане
Петър Тодоров: Готви се изцяло нов закон за МВР, тече прочистване
Той твърди, че идеята е със закона да въведат механизми за ограничаване на политическото влияние