15 Юли, 2026

Андрей Райчев: ГЕРБ поддържа илюзията, че се връща във властта, но това няма да се случи

Андрей Райчев: ГЕРБ поддържа илюзията, че се връща във властта, но това няма да се случи

Герберите живеят с чувството и го внушават на останалите, че ще се върнат отново на власт и то всеки момент. А реално тяхната популярност спада и върви към нивата на Меглена Кунева. Това обяви по bТВ социологът Андрей Райчев. Според него играта на ГЕРБ е да внушат на тези 1 млн. избиратели които май месец гласуваха за тях, че всеки момент се връщат отново във властта. Но това е симптом за края им.

 ГЕРБ са като съпруга, който  напуска семейството. Оказва се, че след него животът продължава в дома, а той се изнервя от това и почва да досажда, да обикаля около апартамента, да прави скандали и т.н.. ГЕРБ не се опитват да спечелят властта, а да покажат, че не са я загубили. Това е илюзията, която поддържат. Митингите спихнаха и то благодарение на опита на ГЕРБ да се идентифициарт с протестите, категоричен е още Райчев.

Сподели:
ДБ предлага отпадане на  12-месечния срок за изменения на фирмени документи, въведени със закона за еврото

ДБ предлага отпадане на 12-месечния срок за изменения на фирмени документи, въведени със закона за еврото

Така отпада необходимостта то да бъде изпълнявано в изкуствено определен срок, който не е обусловен от защита на права на трети лица, от стабилността на търговския оборот или от изискване на правото на Европейския съюз

Константин Проданов се ожали:  Кабинетът плаща сметката, която някой друг е навъртял

Константин Проданов се ожали: Кабинетът плаща сметката, която някой друг е навъртял

Той отхвърли твърденията, че действията на министър Демерджиев са били негова самостоятелна инициатива и че той не е получил политическа подкрепа

Ивайло Мирчев: Стоян Мавродиев може да се превърне в ключ за модела с кредити от ББР

Ивайло Мирчев: Стоян Мавродиев може да се превърне в ключ за модела с кредити от ББР

Той знае достатъчно и може да разкаже достатъчно, стига да има желанието да го направи", подчерта

Коментари (0)