Медийният секретар на БСП Антон Кутев наруши мълчанието на "Позитано" .
На тези избори БСП беше атакувана по много начини - и отвътре, и отвън, коментира пред журналисти той, визирайки създаването на алтернативната АБВ. Всички от общинската полиция до кметската администрация са зависими от ГЕРБ и работели против социалистите.
"Всички те се използват за печелене на вот на всяка цена", добави той.
Кутев каза, че сигналите за нарушения са достигнали до "Позитано" 20 и са изпратени в прокуратурата. Става дума основно за сигнали за купуване на гласове - главно за три формации, а имено ГЕРБ, и в по-малка степен "България без цензура" (ББЦ) и АБВ. Прави впечатление, че на много места ГЕРБ и АБВ работят успоредно в това отношение, посочи депутатът.
Още от България
Синът на Весела Лечава загина при трагичен инцидент с дежет
Трагедията се е разиграла в морето край Халкидики
ДСБ избира нов лидер - трима се борят за "наследството" на Атанас Атанасов
Йордан Иванов, Радан Къневѝ и Васко Василев вече представиха своите програми и визии за развитието на партията, която през последните години се сви електорално и маргинализира
В съботния ден ще има много слънце с умерен вятър, температурите скачат до 35 градуса
Температурата на морската вода е 24°-26°. Вълнението на морето ще бъде 1 - 2 бала