Политологът Антон Тодоров хвана отново в крачка президента Румен Радев, с поредица от взаимно изключващи се тези. Ето коментара му във фейсбук:
„Румен Радев, популист № 1 в България, а вече и в Европа. Вижте и чуйте във видеото от вчера на брифинг пред медиите в Катовице, Полша, където се провежда Конференцията на страните по Рамковата конвенция на ООН за изменението на климата, как Румен Радев изрази поредица от взаимно изключващи се тези – хем приемаме и изпълняваме всички изисквания от споразумението от Париж за климата, хем търсим социалния аспект и запазване на работните места, хем не трябва нищо да се реформира във въгледобива, хем трябва да се осигури АЛТЕРНАТИВНА заетост на миньорите, хем трябва да преструктурираме въгледобива, хем не трябва, хем трябва да се въвежда приоритетно нов, екологично чист транспорт, хем дори един минимален данък за най-замърсяващите леки автомобили не трябва да се въвежда и същият Радев налага вето.
Ужасен, нетърпим популист и демагог!”
Още от България
Радостин Василев: Йотова за нищо на света не трябва да бъде избрана за президент, тя е секретарка на Радев
Обявяване на кандидатурата ми за президент е като прелюдия към обединение. Иска ми се да седна в всички кандидати на дебат, но това не може да се случи
Слънчево, на места горещо време, летни бури връхлитат морето
Купесто дъждовна облачност ще има в планините и в три области в Източна България
Илия Лазаров: ПП и ДБ дори не искат Гюров за президент - той е марионетка, Румяна Бъчварова управляваше държавата
"Гюров е подставено лице и с него кукловодите искат да направят нов проект, защото "Да, България" фалира"