Асен Генов: Вътрешни избори показват: Електоратът на "Да, България" е с ляволиберални нагласи
Адв. Емил А. Георгиев е един от малцината, с които с удоволствие съм работил в сферата на интелектуалната собственост
Блогърът Асен Генов публикува във "Фейсбук" позиция за вътрешни избори в "Да, България", като прави интересни извооди. Ето позицията му, без редакторска намеса:
Класирането на първите трима в т. нар. вътрешни избори на Да България показва категорично, че електоратът на партията е с ляволиберални нагласи. Каквито водачите на листата, такива избирателите.
Моят фаворит, без да съм избирател на коалицията им с ДСБ, за съжаление останал пети, адв. Емил А. Георгиев е един от малцината, с които с удоволствие съм работил в сферата на интелектуалната собственост в цифрова среда и един от първите, които търся за съвет по казуси, свързани със ЗАПСП.
Не коментирах това преди да приключи вотът, защото смятам това за коректно, ако не съм избирател на партията му.
Предвид, че и ГЕРБ не са десни, десница продължава да се търси=
Още от България
Бургас, София и Пловдив се включиха в мемориалния маратон "Тичам за героите на Украйна"
Днес воините на Украйна защитават не само своята страна, но и Европа от руската агресия
Борисов се опитва да прехвърли върху демократичните партии вината, че не желаят "общ кандидат" с ГЕРБ
Същевременно лидерът на ГЕРБ изпраща сигнал към Румен Радев в опит да си осигури неговото благоразположение при следващото политическо пренареждане
Петър Тодоров: Готви се изцяло нов закон за МВР, тече прочистване
Той твърди, че идеята е със закона да въведат механизми за ограничаване на политическото влияние