23 Юни, 2026

Банка изхвърли 20 000 лева на боклука

Банка изхвърли 20 000 лева на боклука

Контейнерите във Враца са истинска златна мина, научи tribali.info. Златни накити и пари изхвърлят врачани в контейнерите, разказаха екипите, чиято отговорност е сметоизвозването на територията на града. 

Често попадат и на изхвърлени лични документи, дебитни и кредитни карти, които задължително връщат на собствениците.Много пъти при връщане на изхвърлени в боклука лични документи, собствениците им остават доста учудени от действията на служителите.

Един от работниците разказа, че в близост до КАТ е намерил документи за близо 1000 лева, които върнал на собственика.

Много малко от намерените документи в контейнерите са били изхвърлени по-погрешка, по-голяма част от тях са били откраднати и след това изхвърлени, защото са непотребни на крадците, а преди години от банка във Враца по грешка са изхвърлили 20 000 лева в контейнер, след което преровили сметището и си ги прибрали.

Сподели:
Днес встъпва в длъжност новият състав на ЦИК

Днес встъпва в длъжност новият състав на ЦИК

Илияна Йотова е издала вече указа, с който се назначават членовете на новата ЦИК, предложени от парламентарно представените партии в 52-рото НС

Шефът на НС открива днес  пленарната сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа

Шефът на НС открива днес пленарната сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа

Основната тема на 13-ата сесията е "Интерпарламентарен диалог, укрепване на добросъседството и на европейската перспектива на региона"

Лятна жега и опасност от градушки

Лятна жега и опасност от градушки

Термометрите ще показват между 29° и 34°, в София – около 30 градуса

Коментари (0)