Контейнерите във Враца са истинска златна мина, научи tribali.info. Златни накити и пари изхвърлят врачани в контейнерите, разказаха екипите, чиято отговорност е сметоизвозването на територията на града.
Често попадат и на изхвърлени лични документи, дебитни и кредитни карти, които задължително връщат на собствениците.Много пъти при връщане на изхвърлени в боклука лични документи, собствениците им остават доста учудени от действията на служителите.
Един от работниците разказа, че в близост до КАТ е намерил документи за близо 1000 лева, които върнал на собственика.
Много малко от намерените документи в контейнерите са били изхвърлени по-погрешка, по-голяма част от тях са били откраднати и след това изхвърлени, защото са непотребни на крадците, а преди години от банка във Враца по грешка са изхвърлили 20 000 лева в контейнер, след което преровили сметището и си ги прибрали.
Още от България
Днес встъпва в длъжност новият състав на ЦИК
Илияна Йотова е издала вече указа, с който се назначават членовете на новата ЦИК, предложени от парламентарно представените партии в 52-рото НС
Шефът на НС открива днес пленарната сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа
Основната тема на 13-ата сесията е "Интерпарламентарен диалог, укрепване на добросъседството и на европейската перспектива на региона"
Лятна жега и опасност от градушки
Термометрите ще показват между 29° и 34°, в София – около 30 градуса