11 Юли, 2026

Бареков: Чакам подкрепа от Доган и други истински патриоти

Бареков: Чакам подкрепа от Доган и други истински патриоти

Докторът е класи над одебелените патриоти, твърди евродепутатът

 

За мен идеята да се обединим всички патриоти и православни, и католици, и мюсюлмани, независимо от религията, е вълнуваща и спасителна, пише във Фейсбук евродепутатът Николай Бареков.На принципа кой го казва и какво казва: бих застанал зад всяка дума от казаното и написаното от Доган оня ден, твърди Бареков. Ето изявлението му: 

Още повече, че точно тези неща за патриотизма и ролята на Ердоган като новия Султан на Европа аз говоря от години у нас и в Европарламента. Само дето Ахмед Доган е спестил критиката си към преждеуправлявалите български премиери и правителства, най-вече Борисов, които се надупиха на Турция. За разлика от Царя, който отказа да прибере вересията си Борисов, Доган твърдо е решен да довърши Местан. Браво!

За това кой го казва и кой е Ахмед Доган. Да го сравним с Одебелените патриоти. Той е с класи над тях и като мислене, и като визия. Сравнение не може да става. Те могат само да му бъдат слуги.

За мен идеята да се обединим всички патриоти и православни, и католици, и мюсюлмани, независимо от религията, е вълнуваща и спасителна. Още повече имаме примера с Левски.

Бих се радвал и очаквам подкрепа от Доган и другите истински патриоти за идеята ми за Референдум за премахването на второто гражданство за неродените в пределите българи и за тези, напуснали страната преди повече от 10 или 20 години. 
Още повече освен обща Майка Земя, ние, българите, имаме обща хилядолетна история и сме жив пример за единна стоманена сплав, независимо от религиозното и етническо развитие. Като не е бил славянин и християнин, хан Аспарух по-малко българин ли е бил от вас, мен или Ахмед Доган?

Сподели:
Огнян Минчев: Няма ден без гаф, няма ден без провал - много скъпо ще ни струва шушлякът на власт

Огнян Минчев: Няма ден без гаф, няма ден без провал - много скъпо ще ни струва шушлякът на власт

"Милиарди свръхдефицит, милиарди ненужни заеми на държавата, газ по 9 евро от Турция - при наличен по 3 евро от Гърция..."

Десислава Атанасова за справката на Демерджиев: Екселска таблица с невярно съдържание

Десислава Атанасова за справката на Демерджиев: Екселска таблица с невярно съдържание

"На 3 юли публикувах официални документи за пътуването си с граждански полет на турските авиолинии от летище София до летище Истанбул"

Почина космонавтът Александър Александров

Почина космонавтът Александър Александров

През 1988 г. Александър Александров участва в космическата мисия „Союз ТМ-5“ по програмата „Шипка“

Коментари (0)