Националният фронт за спасение на България са решили да не приемат отправената покана от коалиция „България без цензура" - ВМРО-БНД - „Гергьовден" - ЗНС за съвместно участие на предстоящите национални избори на 5 октомври.
Хората на Валери Симеонов изразяват увереност, че в бъдещото Народно събрание в лицето на ББЦ ще имат сериозен партньор по конкретни политически цели в интерес на България и отстраняването на ДПС от властта.
Националният политически съвет на НФСБ и ръководствата на партиите, обединени около Националния фронт, отправят покана към ВМРО за създаването на общ патриотичен фронт.
Формацията на Валери Симеонов приема за естествено обединението на национални избори с най-старата патриотична формация в лицето на ВМРО.
Патриотичният фронт ще бъде отворен и за почтените членове на партия „Атака", без нейното ръководство и парламентарната група, компрометирали патриотичната идея.
Още от България
Ресорната комисия гласува НС да решава за охраната от НСО, службата възрази - липсва нужната компетентност
Заместник-началникът на НСО полк. Бойко Василев посочи, че Народното събрание не разполага с експертен капацитет за самостоятелно формиране на преценка и степен на риск
Посолството ни в Скопие: Настоятелно молим да не се блокират пътища на границата
"Интересът на нашата държава изисква да бъдем отворени към своите югозападни съседи, да провокираме запознаването им със съвременната българска култура, да насърчаваме контактите"
Депутат на Радев с несравним цинизъм: Санкциите срещу патриарх Кирил нападат самото православие
Народният представител от „Прогресивна България“ Димитър Петров участва в предаването „Лице в лице“ по bTV , за да коментира подлата "позиция на България" по новия, 21-и пакет санкции на Европейския съюз срещу Русия