5 Февруари, 2026

Бащата извършил тройното убийство в Пловдив

Бащата извършил тройното убийство в Пловдив

Няма основание да се твърди, че е имало външна намеса. Апартаментът е бил заключен отвътре. А предполагаемият убиец е бащата Георги, който е пртижавал законен пистолет - оръжието на убийството,  каза още Кирков.

Припомняме, че сигналът за случилото се в Пловдив е бил подаден от брата на 32-годишния Георги Тепавичаров , който отключил вратата на апартамента, тъй като от няколко дни не можел да се свърже със семейството на брат си.

Отключвайки с ключ, който притежавал, жилището на брат си, той се натъкнал най-напред на трупа на младата жена Николина в спалнята. След това излязъл навън на стълбите и започнал да плаче, пише Марица.

Сигналът в полицията е подала съседка, която е видяла плачещия мъж. Впоследствие разследващите полицаи са открили труповете на останалите. Всичките са били с огнестрелни рани. 

Припомняме, че днес в 11:25 часа в дежурната на ОДМВР-Пловдив е било получено съобщение, че в апартамент в жилищен блок в кв."Кючук Париж" в Пловдив са намерени три трупа.

Незабавно на място са изпратени екипи на полицията. Влизайки в жилището криминалистите се намерили още един труп. По първоначални данни четирите трупа са на цяло семейство - мъж на 32 г., жена на 28 г. и две момченца - на 8 г. и 3 г.

Сподели:

Коментари (0)

Кристин Лагард приветства Димитър Радев за 1-то му участие в заседание на ЕЦБ

Кристин Лагард приветства Димитър Радев за 1-то му участие в заседание на ЕЦБ

Президентът на Европейската централна банка поздрави управителя на Българската народна банка на първото му заседание по паричната политика, след като България се присъедини към еврозоната преди малко повече от месец

Нова книга хвърля светлина върху тайните на нискобюджетните пътувания

Нова книга хвърля светлина върху тайните на нискобюджетните пътувания

Освен пътеписни разкази, читателите могат да открият конкретни насоки за намиране на евтини самолетни билети, планиране на маршрути и ориентиране

Митева: Много исках Борисов да си е извлякъл поука от онези инфарктни заседания по Изборния кодекс

Митева: Много исках Борисов да си е извлякъл поука от онези инфарктни заседания по Изборния кодекс

Бившият председател на парламента припомни, че при тогавашния избор са били въведени ограничения за 35 секции в държави извън ЕС, девет дни преди изборите за президент