Той така и не успя да се види с известния си син, твърдят близките и съседите му. Последната среща на баща и син била преди 26 години. Седемдесетгодишният Денчо Дянков бил видян да лежи от съседи безжизнен на земята сутринта в понеделник. “Предполагаме , че е починал от инсулт или инфаркт”, казаха лекари от Спешна помощ в Разград. Според съселяните бай Денчо е имал високо кръвно и сериозни проблеми със сърцето. Преживявал всичко, свързано със сина му, но беше и сред най-големите му критици за мизерията в България и за отношението му спрямо пенсионерите.
Още от България
Радев се срещна в МС с представители на ръководството на „Уестингхаус“
Обсъдено е изпълнението на предварителните инженерни дейности по проекта за изграждане на 7-и и 8-и блок на АЕЦ „Козлодуй“
ДБ предложи законови промени - санкциите "Магнитски" да станат част от българското законодателство
Промените предвиждат по-строг контрол върху финансовите операции на санкционирани лица и свързаните с тях лица
Десислава Атанасова публикува документи, показващи, че от 5 до 8 април 2024 г. е била само в Турция
"Тази справка и всички други документи, относно пътуването и пребиваването ми в Република Турция за периода 05-08 април 2024г., ще представя пред компетентен съд, за установяване на отговорността на съответните лица"