11 Април, 2026

Байрактаров поиска психотест за ген. Радев, Москов и депутатите

Байрактаров поиска психотест за ген. Радев, Москов и депутатите

По време на дебатите за бюджета на НЗОК за следващата година патриотът Димитър Байрактаров поиска депутатите, новият президент Румен Радев и здравният министър Петър Москов да минават през психотестове и тестове за наркотици.

Вдъхновението на Байрактаров дойде от идеята на просветното министерство учителите да минават на психотестове веднъж годишно да минават на задължителни психотестове. Педагозите се обидиха от новото изискване.

Байрактаров дава подкрепата си за бюджета, но отчита, че има и недостатъци, като това, че Здравната каса продължава да се помещава в частна собственост, за която се плаща сериозен наем. 

Сподели:

Коментари (0)

Крадци се надвикват - "Дръжте крадеца"

Крадци се надвикват - "Дръжте крадеца"

Безобразие от мащаба на договора с "Боташ" не се е случвало досега в България - при все целия дълъг списък на олигархичен произвол пред лицето на завладяните институции

Янкулов: Конституционният съд без никакво съмнение постанови, че Сарафов повече не може да  е и.д главен прокурор

Янкулов: Конституционният съд без никакво съмнение постанови, че Сарафов повече не може да е и.д главен прокурор

По думите му казусът е толкова ясен, че той не бива под никаква форма да става някаква разменна монета на политическия терен

Сметната палата: Близо 2,5 пъти са се увеличили сигналите за конфликт на интереси

Сметната палата: Близо 2,5 пъти са се увеличили сигналите за конфликт на интереси

От февруари 2026 г., с промяна в Закона за Сметната палата, одитната институция изпълнява и част от дейността на закритата Комисия за противодействие на корупцията