Бежанците, които се тълпят край Одрин нямат никакво намерение да идват в България, съобщи бТВ.
Целта им са Гърция и страните в Западна Европа, каза от горещата точка пратеникът на телевизията.
Те изкараха тежка нощ, защото температурата падна до 10 градуса през изминалата нощ.Турция е поставила желязна преграда пред нашествениците.
На 10 км от границата те са блокирани и не могат да тръгнат нито към България, нито към Гърция. Палят огньове, за да се греят и се надяват да се доберат до гръцка земя.
Още от България
Сигнал за взривно устройство опразни Областната адмистрация в Стара Загора
На място са пристигнали полицаи от ОДМВР-Стара Загора и екип на пожарна безопасност
Митрофанова: България следва безусловно линията на НАТО и ЕС, а отношенията с Москва са в най-ниската си точка
Руският посланик в София критикува българската външна политика, твърди, че оръжия, произведени у нас, достигат до Украйна, и определя охлаждането на двустранните отношения като резултат от евроатлантическата политика на страната
Божанов: Гледаме нов епизод на “Колеги, прибирайте се”, с процедурни хватки на кабинета не се разбива корупция
Преди година е осуетена проверка на ДАНС в складове за лекарства по сериозни съмнения за схема за източване на значителни средства, включително от Здравната каса, днес поискахме изслушване по темата и управляващите го отхвърлиха, каза съпредседателят на “Да, България”