България
Борисов нареди: Повече полицаи в селата, нападателите на старци да се хванат до утре вечер!
Веднага да бъде усилено полицейското присъствие в селата и кварталите, в които има посегателства срещу възрастни хора. Извършителите пък да бъдат арестувани до утре вечер. Това е наредил премиерът Бойко Борисов тази сутрин на шефа на националната полиция Христо Терзийски, съобщава "24 часа". Недопустимо е полицията да не може да се организира, за да пази хората, заявил Борисов. В столичния квартал "Овча купел" да бъде пратена патрулка или жандармерия заради притесненията, които хората имат заради бежанците, наредил още Борисов. Очевидно в МВР няма никакво чувство за самосъхранение, след като чакате да ви се обадя аз, скарал се Борисов на Терзийски.
Още от България
2 Тежки ПТП-та с 5 жертви: "Тракия" е затворена в двете посоки
Движението се осъществява по обходен маршрут през пътен възел „Зимница“ - пътен възел „Петолъчката“ - Карнобат - Айтос - Бургас
Институтът по пътна безопасност изригна срещу Шишков: Министърът забърка невероятна каша
В нарочна позиция те коментира скандалното строителство в "Баба Алино", като изтъкват, че се правят опити да се прилагат двойни стандарти в позицията към незаконния град край Варна
Иван Шишков: Има политически чадър на ГЕРБ в "Баба Алино", но няма доказателства
От ПП поискаха изслушване на бившия шеф на ДАНС Деньо Денев, на настоящия председател на ДАНС Станчо Станев, както и на бившия шеф на ДАНС във Варна Кирил Димов, но управляващите отхвърлиха предложението