27 Май, 2026

Борисов: Няма шанс да приема мандат за кабинет, да управлява БСП

Борисов: Няма шанс да приема мандат за кабинет, да управлява БСП

Няма шанс ГЕРБ да приеме мандата за кабинет. Това увери премиерът в оставка Бойко Борисов, в отговор на журналистическо питане би ли размислил и съставил правителство с оглед рисковете пред държавата, свързани с бежанците.

Призив към министър-председателя в оставка отправи от ефира на Нова ТВ бившият конституционен съдия Георги Марков. Аргументът му беше, че само така Бойко Борисов може да спаси страната от политическа криза, която е опасна за България.

"Да си управляват от пленума. Данче, кръсти го този булевард на пленума (на БСП, който тече в момента в столицата - б.ред.)", призова в присъщия за премиер шеговит тон Борисов, който заедно с столичния кмет Йорданка Фандъкова пусна ремонтирания предсрочно "Черни връх". 

Важната пътна артерия в столицата е готова с месец по-рано от планираното и за него кабинетът е дал 8 милиона лева.

Сподели:
Радев едно си знае: Най-сетне Европа да склони да започне преговори с Русия

Радев едно си знае: Най-сетне Европа да склони да започне преговори с Русия

Дипломацията трябва да влезе в ролята си, настоя той. По думите му има достатъчно европейски политици, които могат да преговорят с Русия 

Наводнение заля болницата в Трявна, за спешен ремонт са лабораторията и поликлиниката

Наводнение заля болницата в Трявна, за спешен ремонт са лабораторията и поликлиниката

Заради течовете се е наложило в детското отделение и в клиничната лаборатория да бъде преместена апаратура и мебели, за да може работата на медицинските екипи да продължи нормално

Депутати се разминаха в позициите си за оставката на Сарафов

Депутати се разминаха в позициите си за оставката на Сарафов

Най-безкритичен към решението на бившия и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов да подаде оставка беше народният представител от "Прогресивна България" ген. Румен Миланов

Коментари (0)