28 Юли, 2026

Борисов отсвирил Кулезич, заради гафа и с Атанасов

Борисов отсвирил Кулезич, заради гафа и с Атанасов

 

Разминаването на бившия премиер Бойко Борисов с предаването на Люба Кулезич по Нова телевизия днес е вероятно заради провала й с ген. Атанасов в събота. Ето какво написа бившия шеф на НСС на стената си във Фейсбук:

„Вчера, Любица Кулезич по поръчение на сегашния и любимец Борисов и в съучастие с двама офицери от Държавна сигурност се опита да ми устрои публичен разстрел на екрана на Нова. И претърпя тежък провал заради слаб сценарий, лоша режисира и ужасен подбор на актьори! Имено заради това днес Борисов пропусна да отиде в студиото на чакащата го с влажен поглед Кулезич. Така, който не си играе добре номера - не му дават захарче! Ех, Любица, Държавна сигурност и нейните мутри обичат наемниците, но срещу кеша искат резултати. За провали не плащат!”, коментира иронично зам. лидера на ДСБ.

Вчера Кулезич го обвини, че е изнесъл агентурното досие на бивш прокурор, а тя като съвестен гражданин, приличащ много на Алексей Петров го предала в МВР през 2006 г., по настояване на предишната му съпруга.

По-късно пък пред ПИК бившият вътрешевн министър Румен Петков разкри, че Кулезич ходила в кабинета му за да топи тогавашния депутат Атанасов, който вадеше компромати срещу червения министър.

Румен Петков занесъл предадените му от журналистката агентурни картончета в прокуратурата и поискал да се свали имунитетът на Атанасов, но държавното обвинение отказало да се занимава със случай съшит с бели конци. Така без да очаква „демократката” Кулезич лъсна като част от завери на ДС и прилежен информатор на червения вътрешен министър Румен Петков.

Сподели:
Йотова да каже: Ще бъде ли президентството партиен тил на „Прогресивна България“, или независим коректив на властта?

Йотова да каже: Ще бъде ли президентството партиен тил на „Прогресивна България“, или независим коректив на властта?

Кандидатът за държавен глава да каже: ще продължи ли политиката на празния стол и двусмислените сигнали към съюзниците?

Асен Василев:  Ще подготвим жалба до Конституционния съд, ако  Йотова не наложи вето на Бюджет 2026

Асен Василев: Ще подготвим жалба до Конституционния съд, ако Йотова не наложи вето на Бюджет 2026

Той посочи и обвързването на заплатите на магистратите със заплатите на депутатит

Управляващите искат парламентарна ваканция от 5 до 23 август

Управляващите искат парламентарна ваканция от 5 до 23 август

Като първа точка за петък е предвидено гласуване на проект на решение във връзка с лятната ваканция

Коментари (0)