Нова супер игра превзема глобалната мрежа и се превръща в хит номер 1. Тя е наречена „Бойкот” и е посветена на бившите управляващи, а човек може да се кефи от мобилния си телефон.
„Писнало ли ти е от постоянните безобразия в България? Писнало ли ти е да те управляват Тикви, учители по физическо и всякакви подобни индивиди? Търсиш нова алтернатива? Поеми нещата в свои ръце и им покажи какво мислиш в безплатната екшън игра Бойкот! Грабвай оръжие, избирай кого да биеш и им тегли по един здрав пердах!”, приканват създателите в упътването към виртуалното преживяване.
Играта е предназначена за мобилни телефони и включва 10 различни антигероя, сред които Боко, Цвъ Цвъ, Безработю, ДянкоVsBG, Миро Стандарта и други. Играчите могат да разчитат на пет различни оръжия – мухобойка, домат, боксова ръкавица, бухалка и чук. Виртуалното забавление включва колекция от уникални бисери за всеки герой, множество забавни графики и анимации. Търсачите на силни усещания могат да изберат и различни каузи, в които да инвестирате натрупаните от боя пари.
Новата игра е подходяща за всички възрасти, а авторите й вярват, че „Бойкот” ще освободи напрежението и вместо на улицата хората ще могат да излеят гнева си във виртуалното пространство.
Още от България
Ученици спечелиха четири медала за България на Балканската олимпиада по физика в Истанбул
Балканската олимпиада по физика е едно от малкото международни състезания по този предмет за ученици под 17-годишна възраст
Йордан Иванов: Да припомня, че данъчният бунт беше заради бюджета, а сега получаваме още по-лош
По думите на депутата от "Продължаваме промяната" това, което ни предлага министър Донев, е една голяма лъжа спрямо българските граждани, в която няма и намек за реформи
Антон Кутев адвокатства на кабинета: До края на година ще вкараме финансите в ред
Имаме волята да изсветлим начина, по който се вкарва информация със СРС-тата, няма да правим компромис с промените в съдебната система