22 Юни, 2026

Бойко Борисов събира министри и експерти заради увеличението на тока

Бойко Борисов събира министри и експерти заради увеличението на тока

Премиерът Борисов събира утре на “Дондуков 1″ министри и експерти, ангажирани с ценообразуването в енергетиката, съобщи БНТ.

Вчера той заяви, че подкрепя протеста срещу готвеното увеличение на тока за индустрията с 20 на сто. Според премиера регулаторът не трябва да избързва с обявяването на новите цени на 1-ви юли, за да може да се намерят резерви, с които токът да не скочи.

Сподели:
Делян Добрев подаде заявление за напускане на НС

Делян Добрев подаде заявление за напускане на НС

Очаква се оставката му да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица

Олег Невзоров изненада собствениците на имоти в "Баба Алино", обеща им подкрепа

Олег Невзоров изненада собствениците на имоти в "Баба Алино", обеща им подкрепа

Украинският бизнесмен е провел среща с всеки един от клиентите на компанията и е изразил своя ангажимент към тях

Свикват на 27 юни първи протест срещу Румен Радев и правителството му

Свикват на 27 юни първи протест срещу Румен Радев и правителството му

Кабинетът продължава с абсурдите, руските опорки и аматьорщината, а това ще струва на България много и в пари, и в човешки права, казва Манол Глишев

Коментари (0)