Той опроверга тези слухове и обяви, че не се занимава с компромати, а образът на ДС се преекспонира, защото от 23 години тя не съществува. Тя се внушава умишлено на българите, но няма никакви реални параметри на действие. Аспарухов допусна, че компроматите от последните месеци може да са с един поръчител. Той изрази недоумение защо БСП, ДПС и Атака се плашат от думата коалиция, след като обединявайки усилията си могат да решат проблеми на обществото.
Генералът допусна, че щом охраната на Сотир Цацаров е увеличена, значи специалната служба е установила, че има реални заплахи за живота му, но тези заплахи идват от факта, че главният прокурор иска да пази закона.
Още от България
България и Сърбия подписаха спогодба за нов граничен пункт - „Калотина” 2
Преди началото на летния сезон вече 3 милиона души са преминали през границата
"Спартан" полетя до Италия с петмесечно бебе за чернодробна трансплантация
Вчера за лечение в Германия беше транспортирано 12-годишно момиче с рядко заболяване на кръвта, а във вторник - пак в германска клиника беше настанено 16-годишно момче с чернодробна недостатъчност. Лечението в трите случая ще бъде заплатено от Здравната ни каса.
Николай Нанков: Край на социалните мрежи за деца - няма да може системата да бъде лъгана
"Дигиталният портфейл ще е за всички - никой няма да може да влиза в социални мрежи без него - важно уточнение е, че това ще е напълно безплатно"