19 Май, 2025

Чеци на свобода срещу 15 бона гаранция

Чеци на свобода срещу 15 бона гаранция

Русинов прекара в ареста повече от три месеца, след като бе обвинен, че е убил Яна Кръстева по особено мъчителен начин. Голото тяло на Яна бе открито в Борисовата градина миналата година.

Сподели:

Коментари (0)

Борисов: Държавата ще отпусне пари, за да отпуши транспорта в София

Борисов: Държавата ще отпусне пари, за да отпуши транспорта в София

Лидерът на ГЕРБ определи политиката за даване на средства от централния бюджет за проблемите на Столична община като "неправилна"

Стратегът на Радев: Референдумът за еврото не е  политически PR ход, има други хипотези

Стратегът на Радев: Референдумът за еврото не е политически PR ход, има други хипотези

Президентът може би се позиционира в обществото, но дали това позициониране един ден ще изиграе роля и каква ще бъде тя, ако той реши да влезе в партийната политика, предстои да видим

Вигенин: Нямаме нужда от наборна военна служба, а повече инвестиции и чуваемост

Вигенин: Нямаме нужда от наборна военна служба, а повече инвестиции и чуваемост

Трябва да направим така, че европейската отбранителна индустрия да е достатъчно силна, за да произвежда достатъчно за нашата собствена отбрана, да престанем да купуваме всичко отвъд океана, защото така инвестираме другаде