В затвора Станислав, бащата на малката Ани, е започнал процедура по детоксикация от дрогата. Вследствие на изчистването започнал да си дава сметка за ужасното престъпление и трудната ситуация, в която се намира.
“Не съм убил детето си”, продължава да твърди Станислав Бакърджиев, обвинен в зверското убийство на дъщеря си Ани в Гърция, съобщава „24 часа”.
Според адвоката Панайотис Хрисикакис клиентът му вече ясно осъзнава сериозността на положението си. Юристът обясни, че преди Бакърджиев не е възприемал престъплението си като предумишлено убийство, а като небрежност на родител, който е бил под влиянието на наркотици. “Той е уплашен, ужасен, в много лошо състояние”, казва адвокатът.
Междувременно се разбра, че Станислав има 14-годишен брат в Гърция от връзката на майка му Офелия Гутева с гръцки бизнесмен. Той живеел с баща си, който имал попечителство над него, съобщават медиите тук.
Още от България
Ивайло Мирчев: Кандидатурата на Йотова изглежда като операция „Радев, трети мандат“
"Може би защото Радев се чувства най-комфортно сред хора, които отразяват неговия образ и потвърждават централната му роля", казва той
След скандал: Мъж запали жена си пред децата, има опасност за живота ѝ
Предстои да му бъде повдигнато обвинение за опит за убийство с особена жестокост и по особено мъчителен за жертвата начин
Евакуирани са всички пътници от швейцарския круизен кораб, който заседна край Видин
Катерът на "Гранична полиция" е направил общо 20 курса за превозването им