18 Април, 2026

Д.Бобева: Да чуем опозицията, за да видим къде грешим

Д.Бобева: Да чуем опозицията, за да видим къде грешим

Според нея една от тези области на забавяне например е електронното управление, заради което в МС е сформриана работна група, за да се чуят външни мнения.

"Не е страшен вотът на недоверие. За мен той е важен да чуя не само оценка за моята работа, но и за свършеното от кабинета.

Оценката от опозицията е важна за да вървим напред.

Това пък заяви по въпроса земеделският министър Димитър Греков. По думите му земеделската работа е по-консервативна и за 100 дни трудно може да се види направвеното. Дори отрицателната оценка ще е положителна за мен, беше категоричен той.

Днес ГЕРБ се отказа от вот на недоверие за цялостната политика на кабинета. Той ще бъде внесен в четвъртък, но ще бъде посветен на новото инвестиционно министерство и работата, която е свършило за четирите месеца от мандат

 

Сподели:

Коментари (0)

„Прогресивна България“ за 45 минути: Румен Радев учреди партията си без свидетели

„Прогресивна България“ за 45 минути: Румен Радев учреди партията си без свидетели

В рамките на едно заседание се вземат всички ключови решения — създаване на партията, избор на лидер, формиране на изпълнителен и контролен орган.

Скандал с нередовни бюлетини в Добрич и Шумен

Скандал с нередовни бюлетини в Добрич и Шумен

В случай, че са били допуснати сгрешените бюлетини в обръщение, е имало опасност да бъде опорочен вота и обявен за недействителен

Тръмп: Вече нямаме спорни точки с Иран, много сме близо до сделка

Тръмп: Вече нямаме спорни точки с Иран, много сме близо до сделка

Попитан защо след поредицата си от оптимистични публикации все още не може да обяви сделка, Тръмп каза, че иска споразумението да бъде оформено писмено.