"Спекулации са твърденията, че Даниела Дариткова ще бъде само проформа председател на парламентарната група", заяви пред БНТ депутатът от ГЕРБ Димитър Главчев.
"При всички случаи ролята на г-н Цветанов в партията ще продължи да е голяма. Доста тежки решения бяха оставките и искам да кажа, че така постъпваме само ние в ГЕРБ и това е причината, заради, която българските граждани ни имат доверие", коментира той.
"Да поемеш отговорност, дори когато нямаш вина, виждайки каква е обществената реакция, е морален акт", каза още Главчев и припомни, че самият той е потсъпил по този начин.
Според него, едно разследване ще покаже, че подобни случаи ще има с политици от всички политически сили, но единствено ГЕРБ поема моралната отговорност.
"Щетите са големи, но не са ни "уцелили в сърцето. Показахме, че можем сами да лекуваме раните си", заяви той.
"Няма конфликт, нито война на лобита в ГЕРБ", увери Главчев.


Коментари (0)