Той е убеден, че все още не сме преживяли най-лошото, което може да ни се случи.
Най-страшното не е дошло, то предстои – икономическата катастрофа. Като гледам какво се прави в енергетиката – тя ще повлече всичко. Удрят се сега най-добрите предприятия на ВиК, което е абсурдно. Хората искат спокойствие, искат работа, а нещата са разбутани. В мините предстои затваряне, застрашени са миньорите от съкращения. Сега е лято, но когато хората ще трябва да мислят отново за хляба и дойдат реалните икономически проблеми, тогава ще стане страшно, предупреждава синдикалният лидер.
Д-р Тренчев смята, че едно пълно безвремие ще се отрази изключително лоши на страната. Затова е добре да бъде определена точна дата за избори, както и да бъде подготвен ясен план за работа, който да бъде изпълнен през този период от време.
Според него необходимо е да бъде свикано Велико народно събрание. То може да бъде подготвено в рамките на няколко месецау, за да да се променят онези текстове в Лукановата Конституцията, които ще ни дадат възможно да променим правилата. Само тогава едни избори могат да доведат до фондаментална промяна.
14 правителства, аматьорски групи, ми минаха пред очите, което ми показа, че няма полза от смяната на едни играчи с други. А ако трябва да чакаме почтената личност – може още много дълго да чакаме.


Коментари (0)